Ana SayfaSporFutbolYok artık! Ferdi Kadıoğlu için G.Saray iddiası! Kerem Aktürkoğlu detayı...

Yok artık! Ferdi Kadıoğlu için G.Saray iddiası! Kerem Aktürkoğlu detayı…

Fotomaç’ın haberine göre Galatasaray, Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Ferdi Kadıoğlu’nu listesine aldı. Habere göre Galatasaray, talipleri olan Kerem Aktürkoğlu’nun ayrılık olasılığına karşı alternatif arayışlarına başladı. Bu isimlerde biri de Ferdi Kadıoğlu.

FERDİ KADIOĞLU’NUN MENAJERİ FENERBAHÇE’YE SICAK BAKMIYOR

Ferdi Kadıoğlu’nun menajeri Rob Janssen ilk tur görüşmelerinde oyuncusunun Fenerbahçe’de devam etmesine sıcak bakmadıklarını söyledi. İkinci tur görüşmelerin milli arada yapılması planlanıyor.

FERDİ KADIOĞLU İLE CİDDİ ŞEKİLDE İLGİLENENLER VAR

Fenerbahçe yönetimi ise ortak noktada buluşup Ferdi’nin sözleşmesini ocak ayından önce uzatmayı hedefliyor ancak başta Championship ve Fransa olmak üzere birkaç takım Ferdi Kadıoğlu ile ciddi şekilde ilgilenmeye başladı. FIFA kurallarına göre şu dönemde yapılacak herhangi bir teklif can yakabilir. O yüzden Ferdi’nin tüm talipleri temkinli.

KEREM AKTÜRKOĞLU’NUN YERİNE FERDİ KADIOĞLU

Son dönemde yıldızı parlayan Kerem Aktürkoğlu’nun menajerinin ocak ayında ayrılık için bastırması ihtimali Galatasaray’ı harekete geçirdi. Teknik ekip, Kerem’in ayrılması durumunda alternatifler üzerinde çalışırken, Ferdi de konuşulmaya başlandı. İlerleyen günler önemli gelişmelere gebe gibi görünüyor.

VITOR PEREIRA’NIN VAZGEÇİLMEZİ OLDU

Bu sezon Fenerbahçe’de Vitor Pereira’nın vazgeçilmezleri arasında yer alan Ferdi Kadıoğlu, 11 maçta 2 gol, 2 asistlik performans sergiledi.

Must Read

spot_img