Ana SayfaSporAbdullah Avcı'dan transfer açıklaması! "Bir stoper almakla tamamlanmıyor"

Abdullah Avcı’dan transfer açıklaması! “Bir stoper almakla tamamlanmıyor”

“TRABZONSPOR, GÜZEL HİKAYELER YAZIYOR”

Avcı, “Takımın basit gol yemesinde oyuncuların rehaveti sebep olabilir mi?” şeklindeki bir soru üzerine şunları söyledi:

“Katılmıyorum. Dün dünde kaldı yeni hikayeler yazacaksın. Dünde yaşayan, geçmişte yaşayan geleceğini organize edemez diye bir söz vardır. Yeni hikayeler yeni hedefler kazanabilmek için yeni mottolar lazım. Eğer öyle bir şey hissedebilsek zaten ondan geri adım atarsın. Sporcu duygusu, ruhu böyle bir şey değildir. Onun için Trabzonspor, çok güzel hikayeler yazıyor, bu hikayeye herkes destek oluyor, destek olmaya devam etsin. Konsantrasyon bozukluğu yok. Gol de yenecek, bir daha yenecek. En iyi takım da hatalı goller yiyor. Onun için bunun daha iyisini nasıl yapacağız, hataları daha aza nasıl indiririz, onun çalışmasını yapacağız. Hata hep içinde olacak. Onun için detaylı bir şekilde çalışıyoruz.”

Takımdan ayrılabilecek oyuncuların olabileceğini kaydeden Avcı, “İki genç arkadaşımız ayrıldı. Trabzonspor şöyle bir yer, Trabzonspor’a altyapıdan oyuncu geldiği zaman Ömür gibi, Parmak gibi, Çakır gibi, Türkmen gibi, Ahmetcan gibi gelip hemen nasıl oynuyorlarsa gelen oyuncu da öyle oynayacak. Yetenekli oyuncu eğer buna adapte olamıyorsa gidecek bir yerde gelişerek gelecek veya aldığın genç oyuncu ona göre oynayacak. Şu an itibarıyla mevcut kadronun üzerinden gidiyoruz.” diye konuştu.

Must Read

spot_img