Latest blog posts

Written by our founders and volunteers, keeping you up to date!

Sezen Aksu Şahane Bir Şey şarkısı Adem İle Havva sözleri ne zaman yazıldı, hangi yıl?

Müziğin divası Sezen Aksu 2017 yılında yaptığı Yaşar Gaga'nın yazdığı Şahane Bir Şey Yaşamak şarkısının sözleri nedeniyle bazı kesimler tarafından linç edildi. Şarkıda geçen 'Selam söyleyin o cahil Adem ile Havva'ya' sözleri büyük tepki çekti. Diyanet'in de karıştığı tartışma büyüdü. Dini değerlere saygısızlık olarak algılanan şarkı sözleri sonrasında birçok ünlü isim Sezen Aksu'ya destek çıktı. Peki Sezen Aksu Şahane Bir Şey Yaşamak şarkısının sözleri nasıl?

BOTAŞ Irak Türkiye Petrol Boru Hattı’na bir saat içinde akışı başlatacak

BOTAŞ, petrol boru hattındaki patlama nedeniyle çıkan yangının tamamen söndürüldüğünü ve petrol akışının 1 saat içerisinde başlayacağını bildirdi.

Kayseri’de uyuşturucu operasyonu! 9 şüpheli gözaltına alındı

KAYSERİ'de polisin, uyuşturucu ticareti yaptıkları iddia edilen şüphelilere yönelik düzenlediği operasyonda 9 kişi gözaltına alındı.

Kar bastırdı yollar kapandı! Karayolları Genel Müdürlüğü’nden ‘yol durumu’ açıklaması

Karayolları Genel Müdürlüğü, yoğun kar yağışı nedeniyle bazı bölgelerde yolların trafiğe kapatıldığını, Ankara-İstanbul ve Ankara-Afyon-İzmir gibi önemli yol kesimlerinin ise trafiğe açık olduğunu duyurdu.

e okul karne girişleri kapandı mı e okul VBS karne notu sorgulama-2022

6 Eylül'de yüz yüze başlayan eğitimin birinci dönemi bu cuma yani 21 Ocak cuma günü sona erecek ve öğrenciler karnelerini alacaklar. Birçok öğrenci karne almaya günler kala E OKUL VBS karne notu girişi ne zaman bitecek, e okul ne zaman kapanacak araştırması yapıyor. e okul vbs karne notları giriş işlemlerinin en geç 19 Ocak'ta bitmesi bekleniyor.