Ana SayfaGündemBahçeli: Mersin'de, sözde gazeteci olarak lanse edilen terörist saldırdı

Bahçeli: Mersin’de, sözde gazeteci olarak lanse edilen terörist saldırdı

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Twitter’daki hesabından açıklama yaptı.

Mersin’in Mezitli ilçesinde PKK’nın polisevine yönelik terör saldırısıyla ilgili Bahçeli, “Mersin Mezitli Polisevi’ne 26 Eylül 2022 gecesi, sözde gazeteci olarak lanse edilen bir teröristin hain saldırısı neticesinde, son kurşununa kadar mücadele eden polis memurumuz Sedat Gezer şehit düşerken, 1 polisimizle birlikte 1 sivil vatandaşımız da yaralanmıştır.

Aziz şehidimize Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyor, kederli ailesine, emniyet teşkilatımıza ve milletimize başsağlığı diliyorum. Tedavi altında bulunan yaralılarımıza şifalar temenni ediyor, geçmiş olsun diyorum” dedi.

“Dökülen her şehit kanının hesabı damla damla sorulacak”

Türkiye’nin terör tasallutundan mutlaka kurtulacağına işaret eden MHP lideri Bahçeli, “Teröristler, arkalarındaki sinsi ve namert destekçileri hak ettikleri bedeli eninde sonunda ödeyeceklerdir. Türk milleti hıyanet ve melanetin karşısında tek yürektir. Dökülen her şehit kanının hesabı damla damla sorulacaktır.

Terör örgütlerine ve teröristlere güzellemeler yapan, yardım ve yataklıkta sınır tanımayan, bununla da yetinmeyip canileri aklamaya ve arkalamaya çalışan kim ya da kimler varsa kaybedecek, mağlup ve mahkum edileceklerdir. Nitekim Türk milletinin kararı ve gayesi budur” açıklamasında bulundu. 

Must Read

spot_img